Let op: inschrijven kun je door middel van de "Lees meer" link onderaan.
Op dinsdag 6 oktober 2026 nodigt Regio Oost jullie uit voor een bezoek aan het Vrijheidsmuseum in Groesbeek. In de heuvels rondom Groesbeek is in de Tweede Wereldoorlog tijdens Operatie Market Garden veel strijd geleverd. In het museum nemen gidsen jullie mee op een indrukwekkende reis door de geschiedenis van oorlog, vrijheid en vrede — niet onbelangrijk in deze onzekere tijden, met conflicten overal in de wereld.
Na de lunch stappen we in een bus die ons door dit fascinerende landschap langs gedenkwaardige plaatsen van Operatie Market Garden voert. Een gids zal ons ook hier de nodige uitleg geven.
Na deze rondrit is er tijd voor ontmoeting tijdens een gezellige nazit.
Programma
- 10.30 – 11.00 ontvangst
- 11.00 – 11.15 uitleg over het museum
- 11.15 – 12.45 rondleiding door het museum
- 12.45 – 13.45 lunch
- 13.45 – 15.15 rondrit per bus, met uitleg
- 15.15 – 16.15 nazit
Locatie
Wylerbaan 4, 6561 KR Groesbeek.
Openbaar vervoer
Raadpleeg 9292.nl voor de mogelijkheden. Stap uit bij halte De Oude Molen; vanaf daar is het ongeveer 7 minuten lopen.
Parkeren
Bij het museum is voldoende gratis parkeergelegenheid.
Geef dieetwensen op bij de inschrijving.
Belangrijk!
Omdat niet iedereen regelmatig zijn of haar e-mails leest, is het verzoek gedaan om de inschrijving op een vaste dag en tijd te laten starten.
Voor deze activiteit is dat dinsdag 1 september 14.00 uur.
Aandachtspunten:
Als je op dat moment achter de computer of telefoon zit, ververs dan de pagina. Anders kijk je mogelijk naar een oude pagina en verandert er niets.
Het secretariaat kan je niet inschrijven; je zult dit zelf moeten doen.
Klik op de link ‘Meer informatie"’ en vervolgens op ‘Deelnemen’, en vul je gegevens in. De link logt je automatisch in op de site.
Als je op dat moment niet thuis bent, hoef je dat niet te melden.